Rüyada
Reçel
Görmek

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada reçel görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında reçel satın aldığını gören kısa süre sonra hayalini kurduğu rahat yaşama kavuşur. Rüyada eline veya üzerine reçel bulaştığını görmek, rüya sahibinin çok çalışmadan ve yorulmadan para kazanması anlamına gelir. Bekar birinin rüyasında reçel görmesi yaklaşan bereketli bir evliliğe işaret eder. Evli birinin rüyasında reçel görmesi ise evlilikte bolluk ve bereketin yakında artacağını müjdeler. Rüyada başkasına reçel verdiğini gören ihtiyacı olan birine destek olur. İşsiz birinin rüyasında reçel görmesi de yeni bir iş fırsatı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kısa süre içinde iyi bir iş bulur.

Rüyada Reçel Yemek

Rüyada reçel yemek, rüya sahibinin çok şanslı bir döneme gireceğini simgeler. Rüyasında yediği reçeli beğenmek, kişinin hayattan çok keyif alacağı bazı gelişmelerle karşılaşacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada yediği reçeli beğenmediğini hissetmek ise beklenmeyen bir hayal kırıklığı anlamına gelir.

Rüyada Reçel Yapmak

Rüyada reçel yapmak, rüya sahibinin yaşantısını renklendirmek ve yenilemek için bazı planlar yaptığını gösterir. Rüyasında yaptığı reçelleri kavanozlara doldurduğunu gören bir hayalini gerçekleştirebilmek için birikim yapar. Rüyada kendi yaptığı reçeli yediğini görmek de kişinin hayalini gerçekleştireceğini müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top