Rüyada
Şahin
Görmek

Rüyada Şahin Görmek

Rüyada şahin görmek, cesareti temsil eder. Rüyasında şahin gören kısa süre sonra önündeki engelleri aşacak güce ve cesarete sahip olur. Rüyada gökyüzünde şahin uçtuğunu görmek, rüya sahibinin yaşantısında hedeflediği noktaya geleceğini gösterir. Rüyada gökyüzünde şahin uçtuğunu görmek aynı zamanda kişinin çok yakında hayalini kurduğu özgürlüğe kavuşacağını ve hayatını kendi istediği gibi yönlendireceğini de simgeler. Rüyada bir şahinin üzerine doğru uçtuğunu görmek ve bundan korkmamak, rüya sahibinin cesaret ve sorumluluk gerektiren bir işin üstesinden başarıyla geleceğini gösterir.

Rüyada Şahin Öldürmek

Rüyada şahin öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden önemli bir fırsatı kaçıracağını simgeler. Rüyasında şahin öldürdüğünü gören yaşantısında çok çalışarak sahip olduğu bazı kazanımları çok bir şekilde kaybeder.

Rüyada Şahin Beslemek

Rüyada şahin beslemek, rüya sahibinin kendine olan güvenini gösterir. Rüyada beslediği şahinin üzerine konduğunu görmek, rüya sahibinin hayatındaki her türlü olumsuzluğa rağmen pes etmeyip çok çalışmaya devam edeceğini ve bu sayede hayalini kurduğu yaşama ulaşacağını müjdeler.

Rüyada Kafeste Şahin Görmek

Rüyada kafeste şahin görmek iyi sayılmaz.  Bu rüya, kişinin çevresinde onun başarısını kıskanan kötü gözlü birinin varlığına işaret eder. Rüyada bir şahinin kafesten kaçtığını görmek, rüya sahibinin çalışmalarının iş çevresi tarafından fark edileceğini ve bu sayede yaşantısında daha iyi noktalara geleceğini müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top