Rüyada
Sakal
Görmek

Rüyada Sakal Görmek

Rüyada sakal görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Sakallı birinin rüyasında sakalını parlak ve düzgün bir şekilde görmesi kişinin sağlığının ve huzurunun yerinde olduğunu haber verir. Sakallı birinin rüyasında sakalının daha da gürleştiğini görmesi ise bolluk ve bereketin artması anlamına gelir. Sakallı birinin rüyasında sakallarını birbirine karışmış veya dökülmüş olarak görmesi de sağlık sorununa işaret eder. Diğer taraftan; gerçek hayatta sakalsız birinin rüyasında sakallı olduğunu görmesi sıkıntı olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören çok geçmeden can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalır. (Bkz: Sakal Kesmek)

Rüyada Sakallı Adam Görmek

Rüyada sakallı adam görmek, rüya sahibinin yakınında olan güçlü ve güvenilir bir insanı simgeler. Rüyasında sakallı bir adamla konuştuğunu gören çok önemli bir nasihat alır. Rüyada sakallı erkek görmek aynı zamanda kişinin bir güç tarafından korunup kollandığını da haber verir.

Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada sakallı kadın görmek, rüya sahibinin huzurunu kaçıracak bir olaya işaret eder. Rüyasında sakallı bir kadın gören çok geçmeden sıkıntılı bir durumla karşılaşır. Rüyasında tanıdığı bir kadını sakallı görmek de o kimsenin çok zor bir dönemden geçeceğini haber verir.

Rüyada Sakallı Bebek Görmek

Rüyada sakallı bebek görmek, yeni bir başlangıcın hayal kırıklığı ile sonuçlanacağını gösterir. Rüyasında sakallı bebek gören yeni başladığı bir işte veya faaliyette beklenmedik bir hayal kırıklığı yaşar. Bu rüya aynı zamanda çok şaşırtıcı bir duruma da işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top