Rüyada
Şalgam
Görmek

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek, bereket olarak yorumlanır. Rüyada tarlada şalgam topladığını görmek, rüya sahibinin işinde çok başarılı olacağını ve verdiği emekleri kaşılığını en kısa zamanda alacağını müjdeler. Rüyada sepet sepet şalgam görmek ise yaklaşan zenginliği simgeler. Rüyasında şalgam tarlasında yürüdüğünü gören bir anda servet sayılacak bir zenginliğe ulaşır. Bu rüya aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyada elinde şalgam gören çok çalışmadan ve yorulmadan sürekli bir gelir elde eder. Rüyada çürük şalgam görmek ise iyi sayılmaz. Bu rüya, işlerin daralması ve maddi sıkıntı olarak yorumlanır.

Rüyada Şalgam Suyu Görmek

Rüyada şalgam suyu görmek, aşk olarak yorumlanır. Rüyasında şalgam suyu gören bekar kimse kısa süre sonra aşık olur. Evli birinin rüyasında şalgam suyu görmesi ise çiftler arasındaki bağın daha da güçleneceğini haber verir. Rüyada şalgam suyunun üzerine döküldüğünü görmek de ilk görüşte aşka işaret eder.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek

Rüyada şalgam suyu içmek, bekarlar ve evliler için birbirinden farklı yorumlanır. Bekar birinin rüyasında şalgam suyu içmesi kişinin daha önce hiç yaşamadığı güzellikte bir aşk yaşayacağını haber verir. Evli birinin rüyasında şalgam suyu içmesi ise evlilikte heyecanın artması anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top