Rüyada
Sarma
Görmek

Rüyada Sarma Görmek

Rüyada sarma görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyasında sarma gören kısa süre sonra çok kısmetli bir döneme girer. Rüyada sarma sarmak, rüya sahibinin zor zamanlarda gösterdiği sabrın ve emeklerinin karşılığını yakında bol bol almaya başlayacağını müjdeler. Bu rüya, uzun süren maddi sıkıntının sonlanması anlamına da gelir. Bekar birinin rüyasında sarma görmesi onun yakında kısmetli bir insanla evleneceğini haber verir. Evli birinin rüyasında sarma görmesi de evlilikteki bolluk ve bereketin bir anda artacağını gösterir. Rüyada sarma görmek daima parasal sorunlarının bitişini temsil eder.

Rüyada Sarma Yemek

Rüyada sarma yemek, helal kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında sarma yediğini gören tez zamanda para alır. Bu rüya aynı zamanda daha önce çok emek verilip karşılığı alınamamış bir işin yeniden gündeme gelerek bu sefer rüya sahibine yüklü bir kazanç getireceğini de haber verir.

Rüyada Tabakta Sarma Görmek

Rüyada tabakta sarma görmek, rüya sahibinin ayağına kadar gelecek olan bol kazançlı bir işi simgeler. Rüyasında tabakta gören hiç beklemediği bir anda çok sevineceği yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top