Rüyada
Savaş
Görmek

Rüyada Savaş Görmek

Rüyada savaş görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında kendi ülkesinin savaşa girdiğini gören toplumsal bir sıkıntıyla karşılaşır. Bu rüya, tüm toplumu yakından ilgilendirecek türden bir olay yaşanacağını haber verir. Rüyada savaşa girilen ülke hatırlanıyorsa; bu rüya da iki ülke arasında yaşanacak bir gerginliği temsil eder. Rüyada başka ülkelerin savaşa girdiğini görmek ise tüm dünyayı etkileyecek türde bir sıkıntıya işaret eder. Bu rüya global çapta bir sorun yaşanacağını gösterir. Rüyada savaşan ordular görmek de kişinin büyük çapta bir olaya şahit olacağını haber verir.

Rüyada Savaşa Girmek

Rüyada savaşa girmek, rüya sahibinin bir sorunun üstesinden geleceğini haber verir. Rüyada savaşmak, kişinin çok uzun süredir karşı karşıya kaldığı sıkıntılı bir süreci başarıyla atlatacağını gösterir. Rüyada savaşa girmek aynı zamanda kişinin azimli ve cesaretli bir insan olduğunu da simgeler.

Rüyada Savaştan Kaçmak

Rüyada savaştan kaçmak, rüya sahibinin öz güvenini sarsacak bir durumla karşı karşıya kalacağını haber verir. Rüyasında savaştan kaçtığını gören hakkını araması gereken bir durumda hakkını aramaktan vaz geçer. Rüyada savaştan kaçmak genel olarak kişinin atması gereken bir adımı atmayayıp daha sonra bundan pişman olacağını simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top