Rüyada
Sebze
Görmek

Rüyada Sebze Görmek

Rüyada sebze görmek, maddi konularda yaşanacak yeni gelişmeleri simgeler. Rüyada mevsiminde taze sebze görmek, mal, mülk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyasında taze sebzeler gören çok kısmetli bir döneme girer ve tüm maddi sıkıntılarını geride bırakır. Diğer taraftan; rüyada sararmış sebze görmek ise maddi sıkıntının ardından yaşanacak bir sağlık sorununa işaret eder. Bu rüyayı gören çok geçmeden hastalanır. Rüyada mevsimi dışında taze sebze görmek de beklenmedik bir yerden gelecek toplu para anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda yüklü bir mirasa da işaret eder.

Rüyada Sebze Bahçesi Görmek

Rüyada sebze bahçesi görmek, rüya sahibinin uzun süredir işlerinde yaşanan birtakım sorunların yakında sona ereceğini müjdeler. Rüyasında sebze bahçesinde yürüdüğünü gören kısa süre sonra çok kazanç getirecek yeni bir işe atılır.

Rüyada Sebze Toplamak

Rüyada sebze toplamak, rüya sahibinin çok emek verdiği bir işin karşılığını yakında almaya başlayacağını gösterir. Bu rüyada önemli olan; rüyada toplanan sebzelerin taze olması gerektiğidir. Rüyada sararmış veya çürümüş sebze toplamak, rüya sahibinin olmasına kesin gözüyle baktığı bir işin hayal kırıklığı ile sonuçlanacağını haber verir.

Rüyada Sebze Pazarı Görmek

Rüyada sebze pazarı görmek, rüya sahibinin arka arkaya yeni iş fırsatlarıyla karşılaşacağını haber verir. Rüyasında sebze pazarında dolaştığını gören keyifle çalışacağı bir işe sahip olur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top