Rüyada
Semizotu
Görmek

Rüyada Semizotu Görmek

Rüyada semizotu görmek, yeni bir kazanç kapısını simgeler. Rüyasında yemyeşil yapraklara sahip semizotu gören yeni adım atacağı bir işte çok başarılı olur. Semizotu rüyasında önemli olan; rüyada görülen semiz otunda çamur olmaması gerektiğidir. Rüyada semizotunda çamur görmek, rüya sahibinin başarısına gölge düşeceğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda hileli yoldan elde edilecek bir kazanca da işaret eder. Rüyada semizotu tarlası görmek ise kişinin işlerinin daha önce hiç olmadığı kadar bereketli olacağını müjdeler. Bu rüya ayrıca yaklaşmakta olan zenginliğin de habercisidir.

Rüyada Semizotu Toplamak

Rüyada semizotu toplamak, rüya sahibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı bir işten iyi bir kazanç elde edeceğini haber verir. Bu rüya, kişinin emeklerinin karşılığını bol bol alacağı gösterir.

Rüyada Semizotu Yemek

Rüyada semizotu yemek, tez zamanda gelecek bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında semizotu yediğini gören bir kimse çok geçmeden sevindirici bir kısmet alır. Bu rüya aynı zamanda kişinin ayağına kadar gelecek olan kazançlı bir iş fırsatını da temsil eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top