Rüyada
Seyyar Merdiven
Görmek

Rüyada Seyyar Merdiven Görmek

Rüyada seyyar merdiven görmek, rüya sahibinin elini attığı her işte çok başarılı olacağını müjdeler. Rüyasında seyyar merdiven gören çok geçmeden başkalarına da örnek olacak bir konuma yükselir. Seyyar merdiven rüyasında önemli olan rüyada görülen seyyar merdivenin bir yere dayanmış olması gerektiğidir. Rüyada bir yere dayanmış seyyar merdiven görmek, rüya sahibinin hayallerine çok çabuk ulaşacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada yerde duran seyyar merdiven görmek ise kişinin hayallerine ulaşabilmesi için biraz daha fazla gayret etmesi gerekeceğini gösterir. (Bkz: Merdiven)

Rüyada Seyyar Merdivene Çıkmak

Rüyada seyyar merdivene çıkmak, kısa süre içinde gelecek bir başarıyı temsil eder. Rüyasında seyyar merdivene çıktığını gören emek verdiği bir işte önemli bir başarı elde eder.

Rüyada Kırık Seyyar Merdiven Görmek

Rüyada kırık seyyar merdiven görmek, rüya sahibinin olmasına kesin gözüyle baktığı bir işte beklenmedik bir durum yaşanacağını haber verir. Rüyasında kırık bir seyyar merdivene çıktığını görmek de kişinin azmi ve çalışkanlığı sayesinde önüne çıkacak tüm engelleri başarıyla aşacağını müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top