Rüyada
Sigara
Görmek

Rüyada Sigara Görmek

Rüyada sigara görmek, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyasında sigara gören çok geçmeden bir dedikoduyla karşılaşır. Rüyada sigara almak, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden bir dedikoduya dahil olacağını gösterir. Rüyada sigara içmek ise kişinin bir dedikodu yüzünden neşesinin kaçacağını ve canının çok sıkılacağını haber verir. Rüyada içtiği sigarayı söndürdüğünü görmek de kişinin kendini bir dedikodudan kurtarması anlamına gelir. Rüyada kırık sigara görmek, bir dedikoduyu önlemek anlamına gelir. Rüyada sönmüş sigara görmek ise yapılan bir dedikodunun kimseye zarar vermeden unutulup gideceğini gösterir.

Rüyada Sigara İçen Kadın Görmek

Rüyada sigara içen kadın görmek, rüya sahibinin ikili ilişkilerinde yaşanacak bir sıkıntıya işaret eder. Bu rüyayı gören çok geçmeden yakınındaki bir insanla arasında bir sorun yaşar.

Rüyada Sigara İçen Erkek Görmek

Rüyada sigara içen erkek görmek, rüya sahibinin gerçekleşmesine kesin gözüyle baktığı bir konu hakkında beklenmedik bir sorun yaşanacağını haber verir. Rüyasında bir erkeğin sigara içini gören kendisi için önem arz eden bir konu hakkında hayal kırıklığı yaşar.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top