Rüyada
Silah
Görmek

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, güç ve kuvvet olarak yorumlanır. Rüyasında silah gören kısa süre sonra iyi bir konuma yükselir. Rüyada elinde silah olduğunu görmek, rüya sahibinin önemli bir işin veya görevin başına geçeceğini haber verir. Diğer taraftan; rüyada elindeki silahı düşürmek ise kişinin sahip olduğu konumu kısa süre içinde kaybedeceğini gösterir. Rüyada silahla ateş etmek, rüya sahibinin kısa zamanda önemli bir başarıya imza atacağını haber verir. Rüyada kalabalık bir ortamda silahla ateş ettiğini görmek de ün sahibi olmak anlamına gelir. Silah rüyası daima başarının ardından gelecek gücü temsil eder.

Rüyada Silah Almak

Rüyada silah almak, rüya sahibinin ses getirecek bir işe yatırım yapacağını gösterir. Rüyasında silah alan uzun zamandır hayalini kurduğu bir işi hayata geçirir ve bu işte de çok başarılı olur. Silah alma rüyası genel olarak birçok insanın dikkatini çekecek yeni bir kazanç kapısını simgeler.

Rüyada Silahın Tutukluk Yapması

Rüyada silahın tutukluk yapması, rüya sahibinin gerçekleşmesine kesin gözüyle baktığı bir konu hakkında beklenmedik bir sorun yaşanacağını haber verir. Rüyada elindeki bir silahın tutukluk yaptığını gören can sıkıcı bir durumla karşılaşır. Rüyada tutukluk yapan bir silahın daha sonra ateş aldığını görmek de kişinin yaşantısında ilerlemesine engel olan bir durumun yakında ortadan kalkacağını haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top