Rüyada
Simit
Görmek

Rüyada Simit Görmek

Rüyada simit görmek, bereketi simgeler. Rüyasında simit gören çok geçmeden tüm maddi sıkıntılarını geride bırakır ve çok ferahlar. Rüyada simit görmek aynı zamanda kişinin uzun zamandır kapalı olan şans kapısının yakında ardına kadar açılacağını müjdeler. Rüyada fırında simit görmek, yeni ve bol kazançlı bir iş fırsatını temsil eder. Bu rüyayı gören çok geçmeden yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada üst üste dizili simitler görmek ise kişinin arka arkaya küçük kısmetler alacağını haber verir. Rüyada elinde simit olduğunu görmek de çok çalışmadan ve yorulmadan elde edilecek bir kazanç anlamına gelir. (Bkz: Simitçi)

Rüyada Simit Almak

Rüyada simit almak, mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyasında simit aldığını gören hayalini kurduğu bir mala veya mülke kısa sürede sahip olur. Rüyada simit almak aynı zamanda ileride bol kazanç getirecek bir işe yatırım yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Simit Yemek

Rüyada simit yemek, tez zamada gelecek para olarak yoruölanır. Rüyasında simit yediğini gören çok emek verdiği bir işin karşılığını kısa sürede alır. Simit yeme rüyasında önemli olan; kişinin yediği simitin tadını beğenip beğenmediği konusudur. Rüyada yediği simitin tadını beğenmek, rüya sahibinin elde edeceği paranın helal kazanç olacağını gösterir. Diğer taraftan; rüyada yediği simitin tadını beğenmemek ise hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin kazancına gölge düşeceğini haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top