Rüyada
Sivrisinek
Görmek

Rüyada Sivrisinek Görmek

Rüyada sivrisinek görmek, tembel, çıkarcı, kıskanç ve çok sinsi bir insanı temsil eder. Rüyasında sivrisinek gören kısa süre sonra bu tür bir karaktere sahip bir insanla tanışır. Rüyada sivrisineğin üzerine konduğunu görmek, rüya sahibinin yakın çevresinde ondan faydalanan bir insan olduğunu haber verir. Bu rüya, uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin çevresinde iyilik yaptığı insanlara dikkat etmesi gerektiğini ve kendisini kullandırtmaması gerektiğini hatırlatır. Rüyada sivrisinek sürüsü görmek de kişinin tamamen çıkarcı ve kıskanç insanlarla dolu bir çevrede bulunduğunu gösterir.

Rüyada Sivrisinek Isırması

Rüyada sivrisinek ısırması, rüya sahibinin çevresinde bulunan bir insandan bir kötülük göreceğini haber verir. Rüyada sivrisinek sesi duyduktan sonra sivrisinek ısırması görmek de kişinin hiç ilgisinin olmadığı bir konuda adının bir dedikoduya karışacağını ve bu dedikodu yüzünden canının sıkılacağını haber verir. Rüyada sivrisinek sokması gören birinin yakınındaki insanların davranışlarına ve samimiyetlerine çok daha fazla dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada sivrisinek öldürmek, rüya sahibinin yakınında bulunan çıkarcı bir insanı kendinden uzaklaştırması anlamına gelir. Rüyada üzerine konan bir sivrisineği öldürmek, rüya sahibinin çevresindeki bu çıkarcı insanı geç fark edip ona göre çok hızlı bir önlem alacağını haber verir. Rüyada havada uçan bir sivrisineği öldürmek de kişinin bulunduğu çevredeki insanların gerçek yüzlerini görüp kendini o çevreden kısa süre içinde uzaklaştıracağını gösterir. Eğer sivrisinek öldürme rüyasında kan görülürse; bu rüya bir anlam ifade etmez ve bu sebepten dolayı da yorumlanmaz.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top