Rüyada
Takı
Görmek

Rüyada Takı Görmek

Rüyada takı görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Bekar birinin rüyasında takı görmesi nişan veya evlilik olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören bekar kimse çok kısa süre sonra nişanlanır veya evlenir. Evli birinin rüyasında takı görmesi de evlilikte bolluk ve bereketin artması anlamına gelir. Rüyada gümüş takı görmek, rüya sahibinin yaşadığı maddi sıkıntıların yakında son bulacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada altın takı görmek ise kişinin artan kazancının çevresinde dedikoduya sebep olacağını haber verir. Rüyada takı satın almak, rüya sahibinin yakında toplu para alacağını temsil eder.

Rüyada Takı Takmak

Rüyada takı takmak, kısmet anlamına gelir. Rüyasında takı taktığını gören çok kısmetli bir döneme girer. Rüyada takı takmak ayrıca kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyin çok yakında gerçek olacağını da müjdeler.

Rüyada Takı Çıkarmak

Rüyada takı çıkarmak, para kaybı olarak yorumlanır. Rüyasında takı çıkardığını gören beklenmedik bir durumdan ötü para kaybeder. Bu rüya aynı zamanda iş kapılarının daralması olarak da yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top