Rüyada
Tavan
Görmek

Rüyada Tavan Görmek

Rüyada tavan görmek, mevki sahibi olmak anlamına gelir. Rüyasında yüksek bir tavan gören işinde kısa sürede yükselir. Tavan rüyasında önemli olan; rüyada görülen tavanda çatlak veya kir olmaması gerektiğidir. Rüyada bembeyaz bir tavan görmek, rüya sahibinin herkesi kendine hayran bırakacak türden bir başarıya ulaşacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada tavanda kir görmek ise kişinin başarısına gölge düşürecek bir gelişme yaşanacağını gösterir. Rüyada tavanda çatlak görmek, başarının kısa ömürlü olacağını haber verir. Rüyada tavan çökmesi de kişinin bulunduğu konumu çok kısa süre içinde kaybedeceğini gösterir.

Rüyada Tavan Akması Görmek

Rüyada tavan akması görmek, para kaybını simgeler. Rüyasında tavan akması gören çok geçmeden maddi sıkıntıyla karşılaşır. Rüyada kendi evinin tavanının aktığını görmek de aile içinde yaşanacak beklenmedik bir soruna işaret eder.

Rüyada Tavan Boyamak

Rüyada tavan boyamak, rüya sahibinin yaşantısını değiştirmek için yeni bir faaliyetin içine gireceğini gösterir. Rüyasında bir tavanı güzel bir renge boyadığını gören çok geçmeden hayatını olumlu yönde değiştirecek bazı adımlar atar.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top