Rüyada
Tavuk
Görmek

Rüyada Tavuk Görmek

Rüyada tavuk görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında tavuk gören bekar erkek, çok geçmeden hayatını birleştireceği insanla tanışır. Bu rüya, bekar erkekler için evliliği simgeler. Rüyada bekar bir erkeğin tavuk yakaladığını görmesi de yine aynı şekilde yorumlanır. Evli bir erkeğin rüyasında tavuk görmesi ise kişinin evliliğinde eşiyle arasındaki bağı daha da güçlendirecek bir gelişme yaşanacağını haber verir. Bekar bir kadının rüyasında tavuk görmesi kişinin başka bir kadınla kuracağı yeni bir dostluğu simgeler. Evli bir kadının rüyasında tavuk görmesi de ailedeki bolluk ve bereketin kısa sürede artacağını müjdeler.

Sitemizde tavukla ilgili olan diğer rüyalar kendi içlerinde ayrıca yorumlanmıştır. İlgili linke tıklayarak rüyanızın yorumuna ulaşabilirsiniz. (Bkz: Tavuk Pişirmek) (Bkz: Tavuk Kesmek) (Bkz: Tavuk Yemek) (Bkz: Tavuklu Pilav)

Rüyada Kuluçkaya Yatan Tavuk Görmek

Rüyada kuluçkaya yatan tavuk görmek, evliler ve bekarlar için birbirinden farklı şekilde yorumlanır. Evli birinin rüyasında kuluçkaya yatmış tavuk görmesi; onun yakında çocuk sahibi olacağını gösterir. Bekar birinin rüyasında kuluçkaya yatmış tavuk görmesi de kişinin ileride çok kısmetli bir insanla evleneceğini müjdeler. Bu rüyayı gören birinin evlilğinde bolluk ve bereket daim olur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top