Rüyada
Tepsi
Görmek

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek, bol kazançlı bir iş fırsatını simgeler. Rüyasında tepsi gören çok geçmeden yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada boş tepsi görmek, rüya sahibinin bu yeni işle beraber çok iyi bir geleceğe adım atacağını haber verir. Rüyada dolu tepsi görmek ise kişinin daha önce hiç olmadığı kadar şanslı ve bereketli bir döneme gireceğini müjdeler. Rüyada tepside yemek görmek de aynı şekilde yorumlanır. Rüyada tepsi almak, rüya sahibinin elindeki bir birikimi yeni bir iş koluna yatıracağını haber verir. Rüyada tepsi yıkamak da istenilen düzeyde kazanç getirmeyen bir işi sonlandırmak anlamına gelir.

Rüyada Tepside Börek Görmek

Rüyada tepside börek görmek, kısmetin kapıda olduğunu haber verir. Rüyasında tepside börek olduğunu gören tez zamanda çok sevineceği bir kısmet alır. Bu rüya, kısmetin rüya sahibinin ayağına kadar geleceğini gösterir.

Rüyada Tepside Tatlı Görmek

Rüyada tepside tatlı görmek, keyifle harcanacak para anlamına gelir. Rüyasında tepside tatlı gören uzun süredir hayalini kurduğu maddi ferahlığa ulaşır. Bu rüya aynı zamanda kişinin işlerinin bir anda açılması anlamına da gelir. Rüyada baklava yemek de yine aynı şekilde yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top