Rüyada
Timsah
Görmek

Rüyada Timsah Görmek

Rüyada timsah görmek, rüya sahibine kötülük yapma hazırlığında olan sinsi ve tehlikeli bir insanı simgeler. Rüyasında timsah gören çok geçmeden bu tür bir insanla arasında bir sorun yaşar. Rüyada karada timsah görmek, rüya sahibinin bu kötü niyetli insanın kim olduğunu yakında anlayacağını gösterir. Rüyada suda timsah görmek ise bu kötü niyetli insanın kendini çok iyi gizlediğini ve rüya sahibinin en küçük hatasında ona zarar verebilmek için elinden geleni yapacağını gösterir. Rüyasında timsah gören birinin çevresinde bulunan herkesi çok iyi tahlil edip ona göre hareket etmesi gerekir.

Rüyada Timsah Yavrusu Görmek

Rüyada timsah yavrusu görmek, rüya sahibin yakınında bulunan kıskanç bir insanı simgeler. Rüyasında yavru timsah gören kısa süre sonra bu kıskanç insanın sebep olacağı can sıkıcı bir durumla karşılaşır. Rüyada timsah yavrusu beslemek de kişinin farkında olmadan bu kıskanç insan tarafından kullanıldığını haber verir.

Rüyada Timsah Saldırısına Uğramak

Rüyada timsah saldırısına uğramak, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda büyük bir kötülükle karşı karşıya kalacağını haber verir. Bu rüyayı gören birinin kendisi hakkında hiç bir konuda başkalarına karşı açık vermemesi gerekir.

Rüyada Timsah Öldürmek

Rüyada timsah öldürmek, bir düşmanı veya art niyetli bir insanı etkisiz hale getirmek anlamına gelir. Rüyasında bir timsahı öldürdüğünü gören yakın çevresinden art niyetli bir insanı uzaklaştırır. Bu rüya aynı zamanda kişinin başkası tarafından yapılacak olan bir kötülüğü önceden sezinleyip karşı tarafın oyununu bozması anlamına da gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top