Rüyada
Tırnak
Görmek

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada kendi tırnaklarını güzel ve sağlıklı olduğunu görmek, rüya sahibinin azmi sayesinde yaşantısında hedeflediği herşeyi zamanla gerçekleştireceğini müjdeler. Bu rüya, kişinin hiç kimseden bir destek almadan kendi gayretiyle hayatta yükseleceğini haber verir. Rüyada kendi tırnaklarını çirkin ve sağlıksız görmek ise kişinin çok emek verdiği bir işte büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir. Rüyada başkasının tırnaklarını görmek de kişinin iş veya sosyal hayatında bir sebepten ötürü bir başkasıyla zorlu bir rekabetin içine gireceğini haber verir.

Rüyada Tırnak Makası Görmek

Rüyada tırnak makası görmek, rüya sahibinin yakınında bulunan güçlü ve güvenilir bir insanı temsil eder. Rüyasında tırnak makası gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda bu özelliklere sahip bir yakınından karşılıksız bir yardım görür.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, rüya sahibinin kendisini rahatsız eden bir durumdan yakında kurtulacağını haber verir. Rüyasında kendi tırnağını kestiğini gören sıkıntılı bir süreci geride bırakır ve çok ferahlar. Rüyada bir başkasının tırnağını kesmek ise bir rakibi alt etmek anlamına gelir. Rüyada tırnak kestirmek de kişinin zorlu bir süreci aşabilmek için güvenilir birinden bir destek alacağını haber verir.

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, rüya sahibinin sabırlı olması gereken bir durumda gerekli sabrı göstermeyerek büyük bir hata yapacağını ve sonrasında da birtakım sorunlar yaşayacağını haber verir. Rüyasında tırnak yediğini gören tamamen kendi aceleciliği yüzünden çözümlenmesine az bir zaman kalan bir sorunu daha da derinleştirilerek içinden çıkılmaz bir noktaya sokar. Tırnak yeme rüyası gören birinin yakın zamanda yaşayacağı bazı olaylar konusunda çok daha sakin hareket etmesi gerekir.

Rüyada Tırnak Kopması

Rüyada tırnak kopması, iki şekilde yorumlanır. Rüyada tırnağı koptuğu sırada canının yandığını hissetmek, ani üzüntü anlamına gelir. Diğer taraftan; rüyada tırnağı koptuğu sırada hiç bir acı hissetmemek ise bir arkadaşlığı sonlandırmak anlamına gelir. Bu rüya, kişinin yaşayacağı bir olayın ardından bir arkadaşıyla arasında olan bağı tamamen koparacağını haber verir.

Rüyada Tırnak Düşmesi

Rüyada tırnak düşmesi; rüyada tırnak kopmasına bezner şekilde yorumlanır ve ikili ilişkilerde yaşanacak bir durumu simgeler. Rüyada tırnağı düşerken canının yandığını hisseden birden üzülür. Bu rüya, kişinin sevdiği bir insanla arasına mesafe gireceğini haber verir. Diğer taraftan; rüyada tırnağı düşerken hiç bir acı hissetmemek de bir arkadaşlığı veya bir ilişkiyi sonlandırmak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top