Rüyada
Toka
Görmek

Rüyada Toka Görmek

Rüyada toka görmek, bekarlar ve evliler için birbirinden farklı şekilde yorumlanır. Bekar birinin rüyasında toka görmesi yaklaşmakta olan nişan veya evliliği simgeler. Bekarlar için rüyada yeni ve güzel renkli bir toka almak da kişinin hayalindeki gibi bir insanla evleneceğini müjdeler. Diğer taraftan; evli birinin rüyasında toka görmesi ise kişinin eşiyle arasındaki bağı daha da kuvvetlendirecek bir olay yaşayacağını haber verir. Bu rüya genel olarak kişinin zorlu bir süreci eşinin yardımıyla aşacağını gösterir. Rüyada tel toka görmek de aynı bu rüya gibi yorumlanır.

Rüyada Toka Takmak

Rüyada toka takmak, bekarlar için ani evlilik anlamına gelir. Rüyasında toka taktığını gören bekar kimse çok geçmeden evlenir. Evli birinin rüyasında toka takması da kişinin eşinden çok sevindirici bir haber alacağını gösterir. Rüyada tel toka takmak da bu şekilde yorumlanır.

Rüyada Toka Çıkarmak

Rüyada toka çıkarmak, bekarlar için nişan veya evlilikten vaz geçmek anlamına gelir. Evli birinin rüyasında taktığı bir tokayı çıkardığını görmesi de kişinin eşiyle arasında yaşanacak beklenmedik bir soruna işaret eder. Bu rüya, geçici bir küslük olarak da yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top