Rüyada
Toprak
Görmek

Rüyada Toprak Görmek

Rüyada toprak görmek, mal mülk sahibi olmak anlamına gelir. Rüyasında toprak gören uzun süredir hayalini kurduğu bir mala veya bir mülke sahip olur. Rüyada kahverengi toprak görmek, rüya sahibinin yakında maddi anlamda çok ferahlayacağını ve elinin her anlamda güçleneceğini müjdeler. Rüyada kızıl toprak görmek ise kişinin işinde yaşanacak heyecan verici güzel bir gelişmeye işaret eder. Toprak rüyasında önemli olan; rüyada görülen toprakta kuraklığın belirtisi olan çatlaklar olmaması gerektiğidir. Çünkü; rüyada kurak toprak görmek, güç ve para kaybı olarak yorumlanır.

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak, birikim yapmak olarak yorumlanır. Rüyasında toprak kazdığını gören çok geçmeden hayırlı bir iş için birikim yapmaya başlar.

Rüyada Topraktan Su Çıkarmak

Rüyada topraktan su çıkarmak, rüya sahibinin ümidini kestiği bir işte çok sevindirici bir gelişme yaşanacağını haber verir. Rüyasında topraktan su çıkardığını gören daha önce çok emek verip kazanç elde edemediği bir işten bir gelir elde eder.

Rüyada Toprak Yemek

Rüyada toprak yemek, bir malı veya bir mülkü satmak anlamına gelir. Rüyasında toprak yediğini gören sahip olduğu bir malı satar ve oradan elde edeceği parayı hayırlı bir iş için harcar.

Rüyada Toprak Yığını Görmek

Rüyada toprak yığını görmek, miras olarak yorumlanır. Rüyasında toprak yığını gören hiç beklemediği bir anda bir miras haberi alır. Rüyada bir toprak yığını üzerinde oturduğunu görmek de bu mirastan sadece rüya sahibinin faydalanacağını haber verir.

Rüyada Toprak Altında Kalmak

Rüyada toprak altında kalmak, rüya sahibinin bir konuda emeklerinin boşa gideceğini ve bu sebepten dolayı maddi anlamda zorlanacağını haber verir. Fakat; rüyada toprak altından çıkmak fevkalade sayılır. Bu rüya, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı bir durumdan tez zamanda kurtulacağını müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top