Rüyada
Tüfek
Görmek

Rüyada Tüfek Görmek

Rüyada tüfek görmek, gücü ve başarıyı simgeler. Rüyasında tüfek gören hayatında güç ve mevki kazanacağı yeni bir döneme girer. Rüyada tüfek taşımak, rüya sahibinin bir konuda çok önemli bir başarı elde edeceğini ve bu sayede de uzun süredir hayali kurduğu bir şeyi gerçekleştireceğini müjdeler. Diğer taraftan; rüyada taşıdığı tüfeği yere düşürdüğünü görmek ise kişinin birçok zorluğu aşarak elde ettiği konumu kısa süre içinde kaybedeceğini haber verir. Rüyada tüfekle ateş etmek, rüya sahibinin birçok insanın dikkatini çekeceği türden bir başarıya imza atacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda ün sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Tüfekle Vurulmak

Rüyada tüfekle vurulmak, uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin kendisine yakın gibi görünen birinden beklenmedik bir anda bir kötülük göreceğini haber verir. Rüyasında tüfekle vurulduğunu gören çevresinde olup bitenler konusunda çok daha dikkatli olması gereken bir süreçten geçer.

Rüyada Tüfekle Kuş Vurmak

Rüyada tüfekle kuş vurmak, rüya sahibinin tamamen kendi hatası yüzünden sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalacağını gösterir. Rüyasında tüfekle kuş vurduğunu gören hayatında yolunda giden bir şeyi bozar ve bundan dolayı da çok büyük bir pişmanlık yaşar. Bu rüyayı gören birinin yakın zamanda vereceği kararlar ve atacağı adımlar konusunda çok daha dikkatli olması gerekir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top