Rüyada
Tül Perde
Görmek

Rüyada Tül Perde Görmek

Rüyada tül perde görmek, merakı simgeler. Rüyasında tül perde gören çok merak ettiği bir konunun tüm içeriğini ve detaylarını öğrenebilmek için yeni bir girişimde bulunur. Rüyada tül görmek aynı zamanda kişinin bir başkası hakkında birtakım şüpheleri olduğunu da gösterir. Rüyada açık tül perde görmek, rüya sahibinin merak ettiği bir konu hakkında aradığı bilgiye kısa süre içinde ulaşacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada kapalı tül görmek ise kişinin aradığı bilgiye ulaşmasının beklenenden çok daha uzun süreceğini ve bu yüzden de beklenmedik bir hayal kırıklığı yaşayacağını haber verir.

Rüyada Tül Perde Almak

Rüyada tül perde almak, rüya sahibinin hayatında gelişen bir konuyu yakın çevresinden saklayacağını haber verir. Rüyasında yeni bir tül perde aldığını gören ailesinden ve arkadaşlarından bir şeyle gizlemeye başlar. Rüyada bir başkasının tül perde aldığını görmek de sır saklamak anlamına gelir.

Rüyada Tül Perde Asmak

Rüyada tül perde asmak, rüya sahibinin biriyle arasına mesafe koyacağını haber verir. Rüyasında tül perde astığını gören ikili ilişkilerinde başkalarına karşı daha mesafeli davranmaya başlar. Bu rüya, kişinin yakın çevresindeki birtakım insanlardan bir sebepten ötürü uzaklaşacağını haber verir.

Rüyada Tül Perde Açmak

Rüyada tül perde açmak, rüya sahibinin gizli kalmış bir konuyu tüm ayrıntılarıyla ortaya çıkaracağını gösterir. Rüyasında bir tülü açtığını gören çok geçmeden bir konuyu aydınlığa kavuşturur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top