Rüyada
Turşu
Görmek

Rüyada Turşu Görmek

Rüyada turşu görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine inandığı bir konuda beklenmedik bir gecikme yaşanacağını haber verir. Rüyasında turşu gören bir konuda sonuç alabilmek için bir süre daha sabretmek zorunda kalır. Rüyada kapta turşular görmek, rüya sahibinin bir konuda sürekli bir ertelemeyle karşı karşıya kalacağını haber verir. Rüyada turşu kurmak ise kişinin bir işe yapacağı bir yatırımın karşılığını almakta çok zorlanacağını gösterir. Bu rüyayı gören hak ettiği bir kazancı almakta çok gecikir. Turşu rüyası genel olarak kişinin o dönem hayatında yaşanacak olan terslikleri ve sebepsiz gecikmeleri simgeler.

Rüyada Turşu Yemek

Rüyada turşu yemek, gerçek hayatta turşu sevenler ve sevmeyenler için birbirinden farklı şekilde yorumlanır. Gerçek hayatta turşu seven birinin rüyasında turşu yediğini görmesi; kişinin hayatında ani gelişecek sevindirici bir olaya işaret eder. Diğer taraftan; gerçek hayatta hiç turşu sevmeyen birinin rüyasında turşu yediğini görmesi de beklenmedik bir anda gelişecek sağlık sorununu simgeler. Bu rüyayı gören çok geçmeden rahatsızlanır.

Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüyada turşu suyu görmek, şaşırtıcı bir durumu simgeler. Rüyasında turşu suyu gören daha önce hiç karşılaşmadığı türden bir olayla karşı karşıya kalır. Rüyada turşu suyu içmek ise kişinin gerçek hayatta turşu suyu sevip sevmemesine göre iki farklı şekilde yorumlanır. Gerçek hayatta turşu suyu içmeyi seven birinin rüyasında turşu suyu içtiğini görmesi; kişinin karşılaşacağı bir durumun ardından yaşantısında güzel bir gelişme olacağını müjdeler. Fakat; gerçek hayatta turşu suyu içmeyi sevmeyen birinin rüyasında turşu suyu içtiğini görmesi ise kişinin karşılaşacağı bir durumun ardından hayatında bir takım olumsuzlular yaşanacağını haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top