Rüyada
Tuvalet
Görmek

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin maddi durumunda yeni bir gelişme yaşanacağını haber verir. Rüyasında tuvalet gören çok geçmeden parasal konularda bir değişim yaşar. Rüyada tuvalete girmek, sıkıntıdan kurtulmak olarak yorumlanır. Bu rüya, uzun süren sıkıntılı bir dönemin yakında sonlanacağını müjdeler. Rüyada tuvalet kağıdı görmek ise kişinin zorlu bir sürecin ardından yaşantısında yeni bir sayfa açacağını ve hayatına yeni bir yön çizeceğini haber verir. Tuvalet rüyasında önemli olan; rüyada görülen tuvaletin temiz mi yoksa kirli mi olduğu konusudur. (Bkz: Temiz Tuvalet) (Bkz: Kirli Tuvalet)

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada tuvalet aramak, rüya sahibinin parasal bir konuda bir başkasından destek isteyeceğini gösterir. Rüyada tuvalet arayıp bulmak da kişinin aradığı maddi desteğe kısa sürede ulaşacağını haber verir.

Rüyada Tuvalet Taşması Görmek

Rüyada tuvalet taşması görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda büyük bir kısmetle karşılaşacağını haber verir. Rüyada tuvaletin taştığını ve aynı anda etrafa pislik yayıldığını görmek de servet sahibi olmak anlamına gelir. Bu rüyayı gören hayatı boyunca bir daha maddi sıkıntı yaşamaz.

Rüyada Tuvalet Deliği Görmek

Rüyada tuvalet deliği görmek, yeni bir iş fırsatını simgeler. Rüyada tuvalet deliğinde pislik görmek, rüya sahibinin karşılaşacağı bu yeni iş fırsatının çok kazançlı bir iş olacağını haber verir. Fakat; rüyada tuvalet deliğinde hiç bir şey görememek ise kişinin bu yeni iş fırsatını değerlendirmekten son anda vaz geçeceğini haber verir.

Rüyada Tuvaletini Yapmak

Rüyada tuvaletini yapmak, rüya sahibinin yakında hiç olmadığı kadar rahatlayacağını ve uzun süredir hayalini kurduğu huzurlu bir yaşama kavuşacağını müjdeler. Rüyasında tuvaletini yaptığını gören çok zorlu bir süreci geride bırakarak yaşantısının en huzurlu dönemine girer. Bu rüya hem maddi hem de manevi anlamda rahatlığı temsil eder.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyada tuvalet temizlemek, iki şekilde yorumlanır. Rüyada kirli tuvalet temizlemek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden işinde bir para kaybıyla karşılaşacağını haber verir. Bu rüya aynı zamanda bir birikimi harcamak anlamına da gelir. Diğer taraftan; rüyada temiz tuvalet temizlemek ise emeğin boşa gitmesini simgeler. Bu rüya, kişinin çok emek vererek yaptığı bir işin sonunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top