Rüyada Vadi Görmek

Rüyada vadi görmek, çok iyi sayılır. Rüyada bir vadiden ufka doğru baktığını görmek, rüya sahibinin önündeki tüm engelleri aşacağını ve hayallerine ulaşacağını gösterir. Rüyada bir vadiden su aktığını görmek ise rüya sahibinin şansının açılacağını ve çok kısmetli bir döneme gireceğini müjdeler. Rüyada güneşli bir havada vadide yürüdüğünü gören yaşadığı bütün sıkıntıları geride bırakır ve çok ferahlar. Rüyada vadide yürürken yağmur yağdığını görmek ise bolluk ve bereketin artması olarak yorumlanır. Rüyada bekar birinin karşı cinsten biriyle vadide yürüdüğünü görmesi yaklaşan mutlu bir evliliği simgeler.

Rüyada çiçeklerle dolu bir vadide yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin çok yakında sevindirici bir haber alacağını temsil eder. Rüyada kırmızı çiçeklerle dolu bir vadide yürüdüğünü gören kısa süre sonra aşık olur. Vadi rüyalarında önemli olan vadinin yeşil ve canlı olmasıdır. Rüyada sararmış veya kurumuş bitkilerle dolu bir vadi görmek iyi sayılmaz. Bu rüya yaklaşan sıkıntılı günleri simgeler.

Rüyada Yeşil Vadi Görmek

Rüyasında yemyeşil bir vadi gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda büyük bir kısmet alır. Rüyada vadide yemyeşil ağaçlar görmek ise yaklaşan zenginlik olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören bir daha maddi sıkıntıyla karşılaşmaz. Rüyada yeşil bi,r vadi görmek aynı zamanda mirasa da işaret eder.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top