Rüyada
Vadi
Görmek

Rüyada Vadi Görmek

Rüyada vadi görmek, rüya sahibinin önündeki tüm engelleri başarıyla aşarak hayallerine ulaşacağını gösterir. Rüyasında yemyeşil bir vadi gören işinde çok kısmetli bir döneme girer. Rüyada bir vadiden su aktığını görmek, rüya sahibinin şans kapılarının ardına kadar açılacağını müjdeler. Rüyada güneşli bir havada vadide yürüdüğünü gören yaşadığı bütün sıkıntıları geride bırakır ve çok ferahlar. Rüyada vadide yürürken yağmur yağdığını görmek ise bolluk ve bereketin artması olarak yorumlanır. Rüyada bekar birinin karşı cinsten biriyle vadide yürüdüğünü görmesi de yaklaşan mutlu bir evliliği simgeler.

Rüyada çiçeklerle dolu bir vadide yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin çok yakında sevindirici bir haber alacağını temsil eder. Rüyada kırmızı çiçeklerle dolu bir vadide yürüdüğünü gören kısa süre sonra aşık olur. Vadi rüyasında önemli olan; rüyada görülen vadinin yeşil ve canlı olması gerektiğidir. Rüyada sararmış veya kurumuş bitkilerle dolu bir vadi görmek yaklaşan sıkıntılı günleri temsil eder.

Rüyada Yeşil Vadi Görmek

Rüyasında yemyeşil bir vadi gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda büyük bir kısmet alır. Rüyada vadide yemyeşil ağaçlar görmek ise yaklaşan zenginlik olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören bir daha maddi sıkıntıyla karşılaşmaz. Rüyada yeşil bi,r vadi görmek aynı zamanda mirasa da işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top