Rüyada
Yabancı
Görmek

Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada yabancı görmek, rüya sahibinin bilinmeyene olan merakını ve hayatında yaşanacak yeni gelişmeleri simgeler. Rüyada bir yabancının yaklaştığını görmek, rüya sahibinin aklını kurcalayan bir konu hakkında bazı araştırmalar yapacağını gösterir. Rüyada yabancıyla konuştuğunu görmek ise kişinin yaşantısında bazı yeni gelişmeler yaşanacağını simgeler. Rüyada yabancıdan bir şey aldığını gören küçük bir kısmet alır. Rüyada yabancıdan alınan nesnenin rengi açık ve parlaksa; bu tez zamanda gelecek bir kısmete işaret eder. Rüyada yabancı birine bir şey verdiğini görmek ise maddi kayıp olarak yorumlanır.

Rüyada Yabancı Erkek Görmek

Rüyada yabancı erkek görmek, rüya sahibinin riskli ve bilmediği bir konuda bazı yatırımlar yapmayı düşündüğünü simgeler. Rüyada yabancı bir erkekle el sıkıştığını görmek ise kişinin yakında çok karlı bir ortaklık yaparak gelirini arttıracağını gösterir.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yabancı kadın görmek, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyasında yabacı bir kadınla konuştuğunu gören istemeden bir dedikoduya dahil olur. Rüyada birçok yabancı kadın görmek, yapılacak dedikodunun rahatsız edici bir boyuta ulaşacağını ve rüya sahibinin de bundan zarar göreceğini gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top