Rüyada
Yağmur
Görmek

Rüyada Yağmur Görmek

Rüyada yağmur görmek, bolluk, bereket, huzur ve mutluluk olarak yorumlanır. Rüyasında yağmur gören bütün sıkıntılarını geride bırakır ve çok rahatlayacağı bir döneme girer. Rüyada açık bir alanda yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin çok uzun süredir yaşadığı içine dert olan bir sıkıntının yakında biteceğini müjdeler. Rüyada yağmur yağdığını görmek hasta olanlar için şifa, darda olanlar için bereket ve hasretlik çekenler için de kavuşmak anlamına gelir. Yağmur rüyasında önemli olan yağmur suyunun temiz ve berrak olması gerektiğidir. Rüyada yağan yağmurun çamur yarattığını görmek sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada Yağmurda Islanmak

Rüyada yağmurda ıslanmak, rüya sahibinin tam da ihtiyacı olduğu bir zamanda rahata kavuşacağını müjdeler. Rüyasında yağmurda ıslandığını gören yaşantısında arka arkaya güzelliklerle karşılaşır ve büyük bir sevinç yapar.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek, rüya sahibinin çok kısmetli bir yolda ilerlediğini gösterir. Bekar birinin rüyasında yağmurda yürüdüğünü görmesi ileride çok bereketli bir evlilik yapacağını müjdeler. Evli birinin yağmurda yürüdüğünü görmesi ise evlilikte bereketin artacağını simgeler.

Rüyada Yağmurda Koşmak

Rüyada yağmurda koşmak, rüya sahibinin hayalini kurduğu yaşantıya ulaşmasına çok az kaldığını gösterir. Bu rüya, kişinin biraz daha sabırlı olması halinde o çok istediği güzel yaşantıya kısa sürede kavuşacağını haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top