Rüyada
Yara
Görmek

Rüyada Yara Görmek

Rüyada yara görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir süreçten geçeceğini gösterir. Rüyasında yara gören hiç beklemediği bir anda bir sorunla karşılaşır. Rüyada her tarafını yaralar kapladığını görmek, ciddi bir sıkıntıya işaret eder. Bu rüya, kişinin üstesinden gelmekte çok zorlanacağı bir sorunla karşı karşıya kalacağını gösterir. Rüyada iltihaplı bir yara görmek ise sağlık sorununa işaret eder. Rüyada başka birine ait yara görmek de can sıkıcı bir haber anlamına gelir. Rüyada görülen yaranın vücudun hangi bölgesinde olduğu seçiliyorsa bu rüyaya ayrıca çok dikkat etmek gerekmektedir.

Rüyada Elinde Yara Görmek

Rüyada elinde yara görmek, rüya sahibinin maddi konularda sorun yaşayacağını gösterir. Rüyasında elinde yara olduğunu gören parasal anlamda zor bir süreçten geçer. Rüyada avucun içinde yara görmek ise para kaybı olarak yorumlanır.

Rüyada Ayakta Yara Görmek

Rüyada ayakta yara görmek, hastalık olarak yorumlanır. Rüyasında ayağında yara olduğunu gören birden hastalanır. Bu rüyayı gören birinin hem sağlığına daha fazla dikkat etmesi hem de bir sağlık taramasında geçmesi çok doğru olur.

Rüyada Kafada Yara Görmek

Rüyada kafada yara görmek, rüya sahibinin psikolojik anlamda sıkıntılı bir dönemden geçeceğini gösterir. Rüyasında kafasında birden fazla yara olduğunu gören düşüncelerini kontrol etmekte zorlanır ve psikolojik yorgunluk yaşar.

Rüyada Gözde Yara Görmek

Rüyada gözde yara görmek, rüya sahibinin bir haksızlıkla karşı karşıya kalacağını ve bundan dolayı da büyük bir üzüntü yaşayacağını simgeler. Rüyada başkasının gözünde yara görmek ise kişinin yakınında bulunan kıskanç birinin varlığına işaret eder.

Rüyada Kulakta Yara Görmek

Rüyada kulakta yara görmek, rüya sahibinin adının bir dedikoduya karışacağını gösterir. Rüyasında kulağında yara olduğunu gören kendisi hakkında hiç hakketmedi bazı sözler işitir. Bu rüyayı gören birinin çevresindeki insanlara daha fazla dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Göğsünde Yara Görmek

Rüyada göğsünde yara görmek, rüya sahibinin gönül bağı kurduğu bir insanla arasında birtakım sıkıntılar yaşanacağını gösterir. Evli birinin bu rüyayı görmesi evlilikte yaşanacak sıkıntılı bir döneme işaret eder.

Rüyada Sırtında Yara Görmek

Rüyada sırtında yara görmek, rüya sahibinin uzun süredir yaşadığı bir sorunun daha da içinden çıkılmaz bir hal alacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda kişinin yaşadığı sorunlardan çok yorulduğunu da simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top