Rüyada
Yastık
Görmek

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada yastık görmek, rüya sahibinin kazanç kapılarında yaşanacak yeni gelişmeleri simgeler. Rüyasında yeni veya temiz görünümlü bir yastık gören çok geçmeden güzel bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada yastık almak, rüya sahibinin işinde terfi alacağını haber verir. Bu rüya, kişinin emeklerinin karşılığını bol bol alacağını gösterir. Diğer taraftan; rüyada eski yastık görmek ise daha farklı yorumlanır. Bu rüya, geçmişte yaşanan bir konu yüzünden para kaybı yaşanacağını haber verir. Rüyada birçok yastık görmek de kişinin çok fazla yorulmadan elde edeceği toplu kazanca işaret eder.

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek, rüya sahibinin hiç kimseden destek almadan hayalini kurduğu konuma yükseleceğini müjdeler. Rüyasında güzel bir renge sahip yastık kılıfı gören çok geçmeden bir hayali gerçekleştirir.

Rüyada Yastık Yorgan Görmek

Rüyada yastık yorgan görmek, bekarlar ve evliler için farklı şekilde yorumlanır. Bekar birinin rüyasında yastık yorgan görmesi yaklaşan evliliği müjdeler. Bu rüyayı gören bekar kimse kısa süre içinde evlenir. Evli birinin rüyasında yastık yorgan görmesi ise yeni bir yere taşınmak olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top