Rüyada
Yeşillik
Görmek

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyasında yeşillikler arasında olduğunu gören kısa süre içinde maddi anlamda büyük bir rahatlama yaşar. Bekar birinin rüyasında yeşillikler içinden olduğunu görmesi yaklaşmakta olan bereket dolu bir evliliğin habercisidir. Evli birinin rüyasında yeşillikler içinde olduğunu görmesi de aile içinde bir süredir yaşanan maddi sıkıntının yakında son bulacağını müjdeler. Rüyada yeşilliklere dokunmak, tez vakitte gelecek bir kısmeti simgeler. Fakat; rüyada yeşilliklerin birden sarardığını görmek hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, maddi anlamda çok zorlu bir sürece girmeyi temsil eder.

Rüyada Yeşillik Yıkamak

Rüyada yeşillik yıkamak, rüya sahibinin küçük fakat sürekli gelir elde edeceği türden bir işe yatırım yapacağını gösterir. Bu rüyada önemli olan; rüyada yıkanan yeşilliklerin temiz suda yıkanmış olması gerektiğidir. Çünkü; rüyada kirli suda yeşillik yıkamak, rüya sahibinin atılacağı bu işte para kaybedeceğini haber verir.

Rüyada Yeşillik Yemek

Rüyada yeşillik yemek, rüya sahibinin daha önce emek verip bir kazanç elde edemediği bir işin yeniden gündeme gelerek kişiye iyi bir kazanç bırakacağını gösterir. Rüyasında yeşillik yediğini gören umudunu yitirdiği bir işten kısa süre sonra bir kazan elde eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top