Rüyada
Yorgan
Görmek

Rüyada Yorgan Görmek

Rüyada yorgan görmek, evli ve bekarlar için birbirinden farklı şekilde yorumlanır. Evli birinin rüyasında yorgan görmesi aile içindeki mutluluğu arttıracak yeni bir gelişme yaşanacağını müjdeler. Rüyasında yorgan gören evli kimse çok geçmeden evliliğinde sevindirici bir olayla karşılaşır. Bekar birinin rüyasında yorgan görmesi ise yaklaşmakta olan evliliğin habercisidir. Rüyasında yorgan gören bekar kimse de çok geçmeden sevdiği insanla evlenir. Yorgan rüyasında önemli olan; rüyada görülen yorganda herhangi bir leke veya kir olmaması gerektiğidir. Çünkü; rüyada kirli yorgan görmek, beklenmedik bir sıkıntıyı simgeler.

Rüyada Yorgan Dikmek

Rüyada yorgan dikmek, evliler için yeni bir mülk sahibi olmak için yapılacak olan bir birikimi temsil eder. Rüyasında yorgan diktiğini gören evli kimse yapacağı bir birikimle hayalini kurduğu mülke sahip olur. Bekarlar için rüyada yorgan dikmek de evlilik hazırlığını simgeler.

Rüyada Yorgan Katlamak

Rüyada yorgan katlamak, ikili ilişkilerde yaşanacak kısa süreli bir soruna işaret eder. Rüyasında yorgan katladığını gören değer verdiği bir insanla arasında kısa süreli bir küslük yaşar.

Rüyada Yorgan Taşımak

Rüyada yorgan taşımak, yer değişikliğini temsil eder. Rüyasında yorgan taşıdığını gören çok geçmeden yaşadığı yerden ayrılır ve farklı bir adrese taşınır.

Rüyada Yorgan Yıkamak

Rüyada yorgan yıkamak, rüya sahibinin yaşantısında çok güzel bir gelişme yaşanacağını haber verir. Rüyasında kirli bir yorganı yıkadığını gören uzun süredir yaşadığı bir sıkıntıdan kurtulur ve çok ferahlar.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top