Rüyada
Zabıta
Görmek

Rüyada Zabıta Görmek

Rüyada zabıta görmek, resmi bir kurumdan gelecek haberi temsil eder. Rüyasında temiz giyimli bir zabıta gören kısa süre sonra sevineceği bir haber alır. Bu rüya aynı zamanda kişinin uzun zamandır cevabını merakla beklediği bir konu hakkında iyi bir haber alacağını da müjdeler. Diğer taraftan; rüyada üstü başı kirli bir zabıta görmek, rüya sahibinin işiyle ilgili olumsuz bir haber alacağını gösterir. Rüyada zabıtanın düdük çaldığını duymak, uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin vereceği kararlar konusunda aceleci olmaması gerektiğini hatırlatır. Rüyada zabıtadan kaçtığını görmek de beklemedik bir durumla karşılaşmak anlamına gelir.

Rüyada Zabıta Olmak

Rüyada zabıta olmak, rüya sahibinin önemli bir haksızlığın karşısında duracağını gösterir. Rüyasında zabıta olduğunu gören birçok insanın taktirini kazanacak bir davranış sergiler.

Rüyada Zabıta Üniforması Giymek

Rüyada zabıta üniforması giymek, rüya sahibinin resmi bir kurumla olan işini simgeler. Rüyasında tertemiz bir zabıta üniforması giydiğini gören resmi bir kurumda olan işi hakkında ço sevindirici bir haber alır.

 

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top