Rüyada
Zaman
Görmek

Rüyada Zaman Görmek

Rüyada zaman görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında şimdiki zamanda olduğunu gören ve bundan dolayı mutluluk duyduğunu hisseden kısa süre içinde çok güzel gelişmelerle karşılaşır. Bu rüya, yaklaşmakta olan güzel bir dönemi müjdeler. Diğer taraftan; rüyada şimdiki zamanda olduğunu görüp bundan dolayı mutlu olmadığını hissetmek ise kişinin can sıkıcı bir durumla karşı karşıya kalacağını gösterir. Bu rüya, kişinin hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacak bir soruna işaret eder. Zaman rüyasında görülen diğer detaylarda kendi içlerinde ayrıca yorumlanmalıdır.

Rüyada Geçmiş Zaman Görmek

Rüyada geçmiş zaman görmek, üzeri kapanmış olan bir konunun bir şekilde yeniden gündeme geleceğini gösterir. Rüyasında geçmiş zaman gören geçmişte yaşanan bir konu hakkında yeni bilgiler öğrenir. Geçmiş zaman rüyası genel olarak eski bir konunun yakında yeniden gündeme geleceğini haber verir.

Rüyada Gelecek Zaman Görmek

Rüyada gelecek zaman görmek, rüya sahibinin birçok hedefi olduğunu ve bunları gerçekleştirebilmek için bazı adımlar atacağını haber verir. Rüyasında gelecek zamanda olduğunu gören çok geçmeden kendisini ileriye taşıyacak birtakım kararlar alır. Bu rüya, kişinin kendisini geliştirmek için yakında yeni faaliyetler içine gireceğini gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top