Rüyada
Zemin
Görmek

Rüyada Zemin Görmek

Rüyada zemin görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak bazı gelişmeleri simgeler. Rüyasında temiz bir zeminin üzerinde olduğunu gören yaşantısında birçok yenilik yapacağı bir döneme girer. Bu rüya, kişinin hayatında yeni bir sayfa açması olarak da yorumlanır. Rüyada kirli bir zemin görmek ise kişinin kendi hatası yüzünden sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kalacağını gösterir. Rüya sahibi bu rüyayı uyarı niteliğinde değerlendirip yakın zamanda işiyle ilgili alacağı kararlara ve atacağı adımlara çok dikkat etmesi gerekir. Rüyada bulunduğu zeminde başka bir insanın daha olduğunu görmek ise bekarlar için evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada Toprak Zemin Görmek

Rüyada toprak zemin görmek, rüya sahibinin bereketli bir döneme gireceğini gösterir. Rüyasında toprak bir zeminin üzerinde olduğunu gören kısa süre sonra bir kısmet alır.

Rüyada Kaygan Zemin Görmek

Rüyada kaygan zemin görmek, rüya sahibinin rekabetin olduğu bir iş çevresinde bulunduğunu ve dikkatli olmadığı takdirde bütün kazanımlarını kaybedeceğini gösterir.

Rüyada Islak Zemin Görmek

Rüyada ıslak bir zemin görmek, rüya sahibinin üzerinde emek harcadığı bir konuda beklenmedik bir hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top