Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında zeytin gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda kısmet alır. Rüyada ağaç dalında zeytin görmek, yaklaşan bereket dolu günleri müjdeler. Rüyada ağaçtan zeytin topladığını gören tez vakitte para alır. Rüyada sepet dolusu zeytin görmek de yaklaşan zenginliği haber verir. Zeytin rüyasında önemli olan rüyada görülen zeytinlerin çürük veya ezik olmaması gerektiğidir. Rüyada çürük veya ezik zeytin görmek, rüya sahibinin maddi anlamda hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda para kaybı olarak da yorumlanır. (Bkz: Zeytin Ağacı) (Bkz: Zeytin Yemek)

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada yeşil zeytin görmek, tez vakitte gelecek kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında yeşil zeytin gören çok geçmeden para alır. Rüyada tabakta yeşil zeytinler görmek de kazançlı bir iş fırsatı olarak yorumlanır.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyada siyah zeytin görmek, rüya sahibinin hedeflerine ulaşmasının biraz zaman alacağını gösterir. Rüyasında siyah zeytin gören geçte olsa hayalini kurduğu rahat yaşantıya sahip olur. Rüyada siyah zeytin görmek aynı zamanda çok emek harcanarak elde edilen kazancı da simgeler.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top